7. ROČNÍK - SUCHDOLSKÝ COUNTRY FEST je věnován i památce Michala Tučného

Na 7. ROČNÍK - SUCHDOLSKÝ COUNTRY FEST společně oslavíme nedožité 70. narozeniny zpěváka, muzikanta a člověka jménem Michal Tučný. Nekorunovaný král české country hudby, který během své téměř třicetileté hudební kariéry prošel skupinami Rangers, Greenhorns/Zelenáči, Fešáci, aby nakonec zakotvil u svých Tučňáků. Jeho písničky doslova zlidověly. Spolehlivě na ně dojde u každého táboráku, stále znějí v rozhlasovém éteru, vycházejí na kompaktních discích a dokonce je najdeme i ve školních učebnicích.
V březnu 1995 všechny tyto krásné písně osiřely. Ale ne nadlouho. Michalových „sirotků“ se ujali jeho fanoušci, kteří se od roku 1998 scházeli rok co rok v jeho milovaných Hošticích u Volyně, aby si je zde společně s Michalovými přáteli a kolegy zazpívali.
Významné jubileum si zaslouží i speciální místo pro vzpomínku na Posledního kovboje.
Proto 7. a 8. července 2017 společně oslavíme nedožité 70. narozeniny Michala Tučného i na našem 7. ročníku Suchdolského country festu kde je podmínkou pro přihlášené kapely a písničkáře je zazpívat při svém vystoupení jednu písničku Michala Tučného ve vlastním podání.

 

Komentáře jsou uzavřeny