Country ráj znovu nalezen v Kletné u Suchdola na Odrou!


Viktor Karvanszki
9. 7. 2023
Dvanáctý ročník Suchdolského country festu se konal v pátek a sobotu 7. a 8. července 2023 v Kletné u Suchdola nad Odrou. V malebném prostředí opraveného areálu se vystřídalo na dvacet kapel.

Roztančit publikum se podařilo mimo jiné ostravským Bo!Bosorkám, které to rozjely ve velkém stylu a už popáté v řadě si odnesly cenu diváků. Publikum během festivalu doplňovalo energii levným pivním mokem, stejně jako mnohými pochutinami, které překvapily lahodnou chutí i cenou, jež byla v porovnání s jinými akcemi doslova za hubičku. Nemluvě o vstupném, které na celou sobotu stálo pouhých 200 Kč.

V celém areálu pod skálou vládla pohodová atmosféra. Areál po mnoha úpravách dospěl v luxusní místo vhodné ke konání akcí podobného typu. Do areálu je povolen vstup také domácím mazlíčkům, pokud jim to neubližuje. A pár metru od areálu je vodní nádrž, kde se mohou ochladit.

Festival se konal za finanční podpory městyse Suchdol nad Odrou. Pořádal WESTERN KLUB z.s. Na hlavní scéně se o zvuk staral Jiří Macíček a moderoval Richard Ehler

https://www.muzikanticodelate.cz/foto/country-raj-znovu-nalezen-v-kletne-u-suchdola-na-odrou/?fbclid=IwAR0O6EGx-PfvqN7-VdlbhkDxvU8GbbXBUb7o3sJ-efF09hJwYZvjGXyfK4I

FOTO na:

https://www.rajce.idnes.cz/westernklub/album/000-8-7-2023-12-suchdolsky-country-fest

https://www.rajce.idnes.cz/westernklub/album/000-7-7-2023-12-suchdolsky-country-fest

Komentáře jsou uzavřeny