Kapely a písničkáři

12. ROČNÍK – SUCHDOLSKÝ COUNTRY FEST 7. - 8. 7. 2023 

Festival se koná za finanční podpory městyse Suchdol nad Odrou.
Pořádá WESTERN KLUB z.s.
HLAVNÍ SCÉNA - zvuk Jiří Macíček, Nový Jičín
MODERÁTOR - Ing. Richard Ehler

BRÁŠKOVÉ / Kozlovice, folk

Jsme dva bráškové z vesničky Kozlovice a tohle je náš první festival. Hrajeme hlavně folkové písničky a skládáme vlastní texty a hudbu. Máme za sebou zatím jednu soutěž. Je to Porta, kde se nám podařilo zvítězit v kategorii autorská Porta s písní „Na tom nesejde“.


SLADÍME / Suchdol n. O., folk

Zárodek budoucí kapely se sešel na prahu roku 2020 s chutí věnovat se muzice. Postupně vše krystalizovalo - hudební žánr, repertoár, personální a nástrojové obsazení. Výsledkem je folkové zaměření s přesahy do jiných stylů, vlastní autorské písničky z hlavy a pocitů Maru v počtu, že by už i na šikovné CD vydaly, a hra na akustické nástroje v podání tří růží a jednoho trnu v osobitém aranžmá s důrazem na vokály. Kromě vlastních písniček si rádi zahrajeme vše, co máme rádi nejen z oblasti folku.
Vystupujeme na vlastních koncertech, v rámci regionálních festivalů, ale milujeme i jamy s přáteli muzikanty nebo hraní sami pro sebe.


ALFASRNEC / Brno, folk a country

Nekomorní pralesní trio jež do tvůrčího kotlíku přihazuje vlivy hudby "všemožné" a nemožné, které poté reprodukuje na tradiční country nástroje banjo, kytaru a baskytaru.

- Víťa Sykoj Sykáček - sólová kytara, banjo, hlavní zpěv
- Michal Mahal Koždoň - doprovodná kytara, zpěv
- Standa Münster - basová kytara, doprovodný zpěv

Tři kolegové z brněnské firmy zabývající se informatikou zjistili, že je baví nejen práce, ale i hraní na kytary. Folkovou hudbou se rozhodli dělat radost nejen sobě, ale i posluchačům.

Víťa je původem z Hradce Králové, přes svou baskytarovou anabázi metalovými a bigbítovými kapelami založil se sólovou kytarou a následně banjem naší kapelu.

K sobě přibral Staníka (42), který v dětství s akordeónem a trubkou trápil nejednoho učitele ZUŠ a sousedy ve Studénce, pak působil v Tamburašském souboru Brač Studénka, aby na dlouhá léta odložil hudbu na vedlejší kolej. Teprve se vznikem kapely začal hrát na basovou kytaru. Je oficiálním kulturním atašé kapely.

Třetího do mariáše, Michala Mahala (41), jsme našli hrát na kytaru v havířovských výčepech, kde vzdával hold Johnny Cashovi. Vyučený kuchař, s vášní pro počítačové databáze a zpracování velkých dat, svým hlasem a doprovodnou kytarou doplnil naše nekomorní trio.


LEPENEC / Hranice, country

Na stará kolena se dali do kupy staří kamarádi Ludva, Arnošt a Standa Drn, aby si občas zahráli v hospůdce, časem se k nám přidala houslistka Hanka a kapelu doplnil Mirek na mandolínu a Martin na druhou kytaru.
Ludva má za sebou působení v různých kapelách hlavně tanečního zaměření, hraním v country kapele se mu podařilo po 40 létech splnit si svůj klukovský sen.
Standa Drn je starý mazák, hrál v několika country kapelách, country se věnuje celý svůj muzikantský život.
Hanka hrála s Ludvou několik let v kapele, která s lidovkami projela farmářské a jiné trhy po celé republice a po několikaleté odmlce se s Ludvou opět dali dohromady.
Mirek je nováček co se týká hraní v kapelách, ale je to on, kdo honí staré vlčáky do nových věcí.
Arnošt má za sebou několikaleté hraní v taneční kapele a na důchod se podobně jako Ludva vrátil k tomu, co má rád.
Martin v rodné obci a blízkém okolí hrál snad už s každým, kdo má stejně jako on rád to krásné hraní po hospůdkách a kempech.
I když se hraní hlavně přes léto rozběhlo víc, než jsme čekali, naším krédem zůstává radost z hraní a z toho, že se nám kapelu podařilo dát do kupy a hlavně že pořád držíme pohromadě.


COUNTRY BAZAR / Č. Těšín, country, folk, bluegrass

Dali jsme se dohromady roku 2008 v Českém Těšíně, poskládáni z bývalých členů různých regionálních kapel a jejich kamarádů. Od samého začátku hrajeme směsku tradičního českého country, folku, bluegrassu, moderního country a známých zahraničních melodií s vlastními texty. Hrajeme na různých akcích soukromého i veřejného charakteru, jako oslavy, country plesy a zábavy, festivaly, vánoční trhy apod.
Po různých personálních peripetiích se naše sestava ustálila na čtyřech zakládajících členech Jana Čermáková, Radislav Jelínek, na housle, mandolínu a dobro občas vypomůžou bratři Zielonkové z kapely Red And White.
Hrajeme rádi všude, kde není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.


NOČNÍ VLAK / Lipina, bluegrass

Jsme čtyřčlenná bluegrassová kapela z Lipiny. Hrajeme bluegrassové skladby od tradičních skladeb přes spíše moderní skladby až po naše vlastní kousky. Zpíváme spíše česky, ale občas i anglicky. České texty, které zpíváme, většinou píše náš kytarista.
Kapela „Noční vlak“ existuje cca od roku 2015. Původně jsme začali jako rodinná čtyřčlenná kapela a hráli jsme různé žánry, ale jak šel čas, stále více jsme se přikláněli k bluegrassu, což mělo za následek změny v obsazení. Během roku 2019 kapelu opustila Hanka Lounová. Problém, kterému jsme čelili, byl, že jsme doma neměli žádného pořádného hráče na banjo. Shodou šťastných okolností naši vlakovou četu na začátku roku 2021 doplnil Petr Brandejs (banjo, rezofonické banjo, zpěv).
Společně hrajeme hudbu, kterou milujeme, a rádi bychom se s vámi o tuto lásku podělili.


TAK! URČITĚ / Morava, cover acoustic

 

Toto seskupení hrstky muzikantů datuje svůj počátek do poloviny roku 2014. Po rozpadu němčické country kapely NÁHODA se bývalí členové rozhodli založit novou kapelu a vytvářet akustické verze populárních skladeb, které se nesou na rádiových vlnách. Tu a tam se v některých objeví i vlastní český text.
Asi rok kapela hrála ve složení banjo (David Horák), kytara (Jiří Janeček), mandolína (Tonda Bartošík) a baskytara (Jiří Kryl) v doprovodu zpěvu Lenky Horákové, ovšem zdálo se, že malý článek ještě schází... Teprve s příchodem Antonína Bartošíka ml., který se rozhodl hrát na cajon, kapela nabrala patřičnou "dávku energie" a získala osobitý sound.

Slyšet nás můžete na různých kulturně-společenských akcích, obecních slavnostech, různorodých festivalech, firemních akcích, nebo nás potkáte při jamování v některých příjemných hospůdkách.


ZAJATCI / Odry, folk

Kapela funguje od roku 2013, od té doby prezentovala vlastní tvorbu.
Od roku 2019 jsme přešli na vlastní tvorbu z dílny Miroslava Motlocha a později i Marcely Némethy. Základní inpuls k tomuto kroku bylo setkání s kapelou Dominika a nemalé podpory Jaroslava Bruthanse, notoricky známého jako Hans, který nám poskytl první texty a rady jak se do toho pustit.


PŘÁTELÉ Dr. MELOUNA / Frýdek-Místek , pop-funky-blues

Kapela z F-M obyčejně hrající pop a funky s prvky rocku, zpívající i rapující. Písně píše
Milan, texty má pěkné a dobře se pamatují. V Kletné zahraje v ořezané formaci v Triu
bo su všeci fuč. No a tak se na vás těšíme.


HRNEK / Morava, folk acoustic

Vznik kapely Hrnek je datován na září roku 2005 jako volné pokračování již neexistující trampfolkové kapely Adept.
Do roku 2010 Hrnek objížděl se svým repertoárem různé soutěže a festivalové klání, kde taky získal nějakou tu cenu. Nejvíce si ovšem váží ceny z 34. Mohelnického Dostavníku –
2. Místo v soutěži a také z 35. Mohelnického Dostavníku – nejlepší píseň dostavníku.
Každá kapela má samozřejmě svůj vývoj jak muzikantský tak i kolegiální a lidský, což samozřejmě platí i o Hrnku. Po menší stagnaci v roce 2014 se s vervou Hrnek pustil do přípravy nového repertoáru. Také se změnil lehce hudební styl kapely, jdeme tzv. „s dobou“ kde si troufáme říct, že hrajeme New acoustic music a tíhneme více do grassu, amerického folku, či do přísněji ohraničených stylů.


WIND / Havířov, bluegrass

Kapela pochází z Havířova, dvojnásobný vítěz oblastní Porty, hraní na Portě v Praze – Řevnicích, 1 cd, druhé se točí. Hrajeme hlavně vlastní věci, převzatých je minimum, výhradním autorem je Igor Mališ.


PROLOM / Prostějov, country

Tato kapela vznikla  na podzim v roce 2017 po ukončení spolupráce s kapelou Karanténa a dohodli jsme se, že postavíme kapelu novou. Tak se stalo. Po krátkém čase jsme se shodli na novém názvu Prolom. Jen pro vysvětlení:Olda Šanda a Petr Carda jsou z Olomouce a ostatní muzikanti z Prostějova. Takže Prolom:Pro/stějov - Olom/ouc. Začali jsme pracovat na novém repertoáru, který je sestaven ze skladeb country a bluegrassu s českým textem.


FČIL A TU / N. Jičín, bossafolkpopblues

Toto hudebně divadelní sdružení se neustále vyvíjí a pomalu aspiruje na zápis do Guinessovy knihy rekordů a na stránky Unesco. Poněvadž jsou členové grupy jeden lepší jak druhý, třetí, čtvrtý, pátý i šestý, prozatím se ještě neví, v jakém oboru a v jakém pořadí se zápisy budou provádět.


TATAGRASS / Valašsko, bluegrass

Kapela vznikla setkáním. Setkáním dvou Severomoravanů na Valašsku v roce 2019. A protože prostředí odjakživa ovlivňovalo kulturu a hudbu především, je jasné, že kapela, která vzniká na Valašsku, musí hrát Bluegrass. Zlí jazykové sice tvrdí, že je to blbost, ale pozdější vědecké výzkumy ukázaly pravý opak a je zcela mimo diskuzi, že Bluegrassu se na Valašsku daří. Důkazem toho je, že kapela nejen úspěšně přestála obtížné začátky způsobené dlouhou pauzou vynucenou omezeními v průběhu let 2020 a 2021, ale dokonce se rozrostla jak co do repertoáru, tak počtu členů. Původně čtyřčlenná pánská sestava, která si vcelku spontánně začala říkat TataGrass, se rozrostla do nynější podoby, kterou zdobí i zástupkyně něžného pohlaví.
V podání kapely TataGrass se mohou posluchači těšit na známé i méně hrané bluegrassové písničky, doplněné vlastními českými texty tak, aby si našinec mohl spojit příjemné a zpěvné bluegrassové melodie se sdělením v našem krásném českém jazyce. Hlavním motivem kapely vždy bylo a bude přinášet sobě i lidem kolem sebe příjemné zážitky, pohodu a radost.


BO! BOSORKY / Ostrava, tramp-folk

Kapela Bo! Bosorky vznikla někdy před 7 lety. Sešlo se postupně 7 děvčat, z různých jiných uskupení a trampských osad a byla založena ryze dámská kapela.
Seskupení se ustálilo na počtu 5.
Hrajeme muziku napříč žánry - včetně vlastní tvorby kapelnice Lenky. Čerpáme z trampských tradic, folkových písní či spirituálů, zabrousíme i do čardáše či rockové balady. Často naše písně mají ryze ženský náboj - jak ty kovboje milujeme či nenávidíme :-)
Vystupujeme v hudebních klubech v Ostravě a okolí, na festivalech či jednoduše v hospůdce, milujeme sejšny. Zkrátka hrajeme všude, kde je nám dobře.


ZA KONCEM / Sviadnov, folk-pop

Amatérská kapela z Beskyd. Po mnoha obměnách zakotvili ve složení Radim Lišák Kašpar, Katka Smilkova a Vojta Smeja. Hrají výhradně autorské folkové písně inspirované skutečnými životními příběhy.


DRUHÁ NÁHODA / Český Těšín, country-rock-folk-pop-roll

Po létech formování stylu a písní v Trvalé náhodě došlo v roce 2014 ke vzniku country-rock-folk-pop-rollové kapely Druhá náhoda.
Rádi hrajeme lidem, kteří se rádi baví. Pak nastane přenos energie mezi námi a obecenstvem. Tento přenos energie je vzájemný, takže jsme po koncertě všichni úžasně nabití energií do dalšího života. A vo tom to je.


WHISKEY BEFORE BREAKFAST / Ostrava, bluegrass

Skupina hraje moderní, progresívní bluegrassovou muziku s důrazem na vícehlasé vokály, proložené instrumentálními sóly. Repertoár je složen jednak ze skladeb zpívaných v anglickém jazyce, dále pak i z českých písniček tohoto žánru, nedílnou součást pak tvoří i instrumentální skladby.
Kapela je složena z nestorů tohoto žánru na Ostravsku, je dvorní skupinou bluegrassového festivalu Bluegrass Džem ( www.bgdzem.cz ).


HUBERTUS / Litovelské Pomoraví, country

Kapela HUBERTUS country-folk-rock-bluegrass vznikla jako duo v Uničově již v roce 2001, ale v současném obsazení nástrojů hraje od roku 2005. Tehdy vznikl i název kapely, neboť zakladatelé byli původně dva - oba myslivci a sokolníci, kteří se bez hubertusu neobejdou v žádném ročním období (vlněný dlouhý kabát). Každý z členů kapely proto slyší na oslovení "huberťák". V současné době je kapela složena z muzikantů (kytara, housle, basa, bicí), kteří se sjíždí z celého Olomouckého kraje na Bouzovsko do Litovelského Pomoraví za kapelníkem. Hudebně se kapela zaměřuje na moderní country s vlastní autorskou tvorbou.
Vystupujeme v soukromí na různých akcích, hospůdkách, country bálech, festivalech, například Suchdolský Country Fest (2012 1. místo), Oldřichovický Žejdlík (2011 1. místo, 2012 2. místo), Porta v Bludově i jako hosté celostátní Porty v Ústí nad Labem 2007, Moravský vrabec v Mohelnici (zde kapela získala dvakrát po sobě v letech 2007 a 2008 cenu diváka), Zahrada v Náměšti na Hané, Čechtická Lilie (2015 1. místo), Beskydské folkování ve Frýdlantě N/O (2015 cena diváka, 2. místo cena poroty), … či letních zábavách nebo slavnostech jako je Litovelský otvírák, Pivovarská čtvrtka v Hanušovicích aj. Radost jsme měli i z účasti v semifinále soutěže Notování v Praze.

 


 

 

11 ROČNÍK – SUCHDOLSKÝ COUNTRY FEST

 • NOČNÍ VLAK - Lipina, bluegrass
 • Folkové duo Ty a My , Humpolec
 • TAK URČITĚ! - Morava, cover acoustic
 • COUNTRYBAZAR - Český Těšín, country
 • ZA KONCEM -Sviadnov, folk-pop
 • ŠANSONIKA - Orlova, šanson-folk
 • BO! BOSORKY- Ostrava, tram-folk
 • ZAJATCI Odry, folk
 • LEPENEC - Hranice, country
 • Yoshville Grass -Zlín, bluegrass
 • eFeM Grass - Frýdek - Místek, bluegrass
 • DRUHÁ NÁHODA - Český Těšín, country-rock-folk-pop-roll
 • THE(y)WANTED - Černá Hora, country-rockabilly-rock and roll
 • DRUHÁ NÁHODA - Český Těšín, country-rock-folk-pop-roll
 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST – Ostrava, Bluegrass
 • LABAJOVCI - Třinec, folk, country/bluegras
 • TEATET - Řepiště , multižánER
 • PROLOM - Prostějov, country

10 ROČNÍK – SUCHDOLSKÝ COUNTRY FEST

 • ZAJATCI - Odry, folk, tramp
 • DOMINIKA- Ostrava, folk
 • ODNIKUD NIKAM Bystřice nad Olší, folk-folklór
 • Wind Bluegrass Havířov
 • HUBERTUS - Litovelské Pomoraví, country
 • PROLOM - Prostějov, country
 • MIKI ZÁBRANSKÝ Nový Jičín, folk
 • TEATET - Řepiště , multižánr
 • LABAJOVCI - Třinec, folk, country/bluegras
 • FJETEV - Třinec, všehochuť
 • MY A TY , Humpolec, folkové duo
 • BO! BOSORKY - Ostrava, tramp-folk
 • SAKRAPES - Brno, Bluegrass
 • AREST - Bruntál-Rýmařov, bluegrass
 • FEST! - Český Těšín, bluegrass
 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST – Ostrava, Bluegrass,
 • FČIL a TU – Nový Jičín, Bossafolkpopblues
 • MODRÝ AMADEUS - Opava, folk, country
 • THE(y)WANTED - Černá Hora, country-rockabilly-rock and roll
 • 5 POD NULOU - Opava, folk-country-tramp
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou, country


9. SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU

 • BG NOVA - Šumperk , country-bluegrass
 • FEST! - Haviřov,bluegress
 • COUNTRYBAZAR - Český Těšín, country
 • AREST - Bruntal, Bluegrass
 • FLÁM - Brno, Acoustic misic, bluegrass
 • ŠANSONIKA - Orlová, šanson, folk
 • KRYSTAL - Frydek Místek, country-bluegrass
 • HORIZONT BAND,Vysočina, country, bluegrass
 • 5 POD NULOU - Opava, folk, coubtry, tramp
 • DO POHODY - Nový Jiřín, country
 • ZA KONCEM - Frýdek -Místek, folk-pop
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou, country
 • MARTIN MIKI ZÁBRANSKÝ - Nový Jičín, folk
 • Tak určitě! - Prostějovsko, Vyškovsko, Kroměřížsko, Acoustic music
 • DRUHÁ NÁHODA - Český Těšín, country-rock-folk-pop-roll
 • FCHIL a TU - Nový Jičín, folk
 • ZAJATCI - Odry, folk
 • VILDA ROUBÍČEK - Praha, folk s prvky rocku a popu
 • BO! BOSORKY- Ostrava, tram-folk
 • JARA TRIO - Nový Jičín, folk a country
 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST- Ostrava,bluegrass
 • FUNNY BEANS - Holíč (SK), country,swing, newgrass

 8. ročník SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2018
 • BLUEGRASS COMEBACK - Opava, bluegrass
 • eFeM Grass - Frýdek - Místek, bluegrass
 • ZA KONCEM - Frýdek -Místek, folk-pop
 • DO POHODY- Nový Jičín, country
 • FUNNY BEANS - Holíč (SK), country,swing, newgrass
 • PÁR STRUN -Střítež u Českého Těšína, country
 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST- Ostrava,bluegrass
 • COUNTRYMEN - Levice (SK) – country-rock
 • HUBERTUS - Litovelské Pomoraví, country rock
 • JARA TRIO - Nový Jičín, folk a country
 • ŠIDLO - Partizánske (SK) , bluegrass
 • JE NÁS MOC - Uherské Hradiště, country
 • BO! BOSORKY- Ostrava, tram-folk
 • DOMINIKA - Ostrava, folk- country-blues
 • BLUE EXIT - Dolany, bluegrass
 • EARLY TIMES - Brno, bluegrass
 • VILDA ROUBÍČEK - Praha, folk s prvky rocku a popu
 • MARIAN & ÚLETY - Velké Bílovice, folk
 • ZAJATCI - Odry, folk
 • MEZIČAS - Brno, folk
 • FCHIL a TU - Nový Jičín, folk
 • THE McMILLAN´S BROTHERS- Frýdek-Místek, bluegrass
 • DRUHÁ NÁHODA - Český Těšín, country-rock-folk-pop-roll
 • Tonda Bartošík & Tak určitě! - Prostějovsko, Vyškovsko, Kroměřížsko, Acoustic music
 • MARTIN MIKI ZÁBRANSKÝ - Nový Jičín, folk
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou, country

7. SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2017

foto: http://westernklub.rajce.idnes.cz/000_-_7.7.-8.7.2017_7.rocnik_Suchdolsky_country_fest_Kletne_Suchdol_nad_Odrou/

 • ZA KONCEM - Frýdek -Místek, folk-pop
 • TIENE  - Trnava (SR), folk-rock
 • DRUHÁ NÁHODA - Český Těšín, country-rock-folk-pop-roll
 • THE ROCK BLUEGRASS - Ostrava, bluegrass - rock
 • FCHIL a TU - Nový Jičín, folk
 • OTISK - Nový Rychnov, country
 • eFeM Grass - Frýdek - Místek, bluegrass
 • ARREST- Bruntál, country
 • VERANDA - Jablonec nad Nisou, folk a country
 • HRNEK - Morava, folkgrass musick
 • DOMINIKA - Ostrava, folk- country-blues
 • MAZZEC- Pardubice, folk
 • ZATÍM BEZ - Zdeněk Farník, country-trampská-folk-bluegrass
 • FLÁM - Brno, bluegrass, folk, acustic music
 • ZAJATCI - Odry, folk
 • SLATINSKÝ SCHRUMMEL - Slatina u Bílovce, country
 • OK country - Valašské Meziříčí, country
 • SMEČKA - Mankovice a okolí, country
 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST- Ostrava, bluegrass
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou, country
 • HUBERTUS - Litovelské Pomoraví, country rock
 • KARANTÉNA - Prostějov, country
PÍSNIČKÁŘI - SCÉNA SALOON MALÁ SKÁLA
TULÁK – Libor Žila - Ostrava folk, country
 • SILVIE ŠIŠKA GADULOVÁ - Ostrava, vlastní tvorba
 • MARTIN MIKI ZÁBRANSKÝ - Nový Jičín, folk
 • RADIM „LIŠÁK“ KAŠPÁR - Frýdek-Místek, folk
 • Radim ČAGO Kolarčík - Kletné, country

 6. ročník SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2016

http://novojicinsky.denik.cz/zpravy_region/u-prehrady-kletne-znela-country-hudba-20160731.html
 

 • Libor Žíla TULÁK - Ostrava
 • FLÁM - BRNO a široké okolí
 • ZÁLESÁCI - Petrovice Slovensko
 • OKcountry - Valaské Meziříčí
 • Martin Miki Zábranský - Nový Jičín
 • Josef Pinkas Horník - Bohumín
 • HRNEK - Morava
 • ŠPUNT Přerov
 • ZA KONCEM - Frýdek.Místek
 • TRB – The Rock Bluegrass - Ostrava
 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST - Ostrava
 • BOUNTY - Brno
 • ZAJATCI - Odry
 • MARIÁN & ÚLETY - V. Bílovice
 • RADIM ČAGO KOLARČÍK - Kletné
 • KELT GRASS BAND - Břidličná
 • SMEČKA - Mankovice
 • HUBERTUS - Uničov
 • Silvie Šiška Gadulová - Ostrava
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou

 5. ročník SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2015 

 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST - Ostrava
 • KOPYTO - Opava
 • HURRICANE - Teplice
 • SLATINSKÝ SCHRUMMEL - Slatina
 • Freďáci - Přerov
 • Můjčass-Country - Dětřichov nad Bystřicí
 • Hubertus - Uničov
 • Silvie Šiška Gadulová - Ostrava 
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou 
 • SMEČKA - Mankovice
 • PRESSBURGRASSS - Bratislav SK
 • ARREST - Bruntál
 • HEŘMÁNEK 1983 - Dolany
 • KELT GRASS BAND - Břidličná
 • RADIM CAGOS KOLARČÍK - Kletné
 • Tommy Cayter a Rival - Ostrava
 • ToPinQui - Ostrava
 • MARIÁN & ÚLETY - V. Bílovice
 • ZAJATCI - Odry
 • BOUNTY - Brno
 • PAVEL BÝMA - OSTRAVA

4. ročník SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2014 

WHISKEY BEFORE BREAKFAST - Ostrava

 • 5 pod nulou - Opava
 • Country sousedi - Havířov
 • Tesák - ostrava
 • MARODI - Ostrava
 • KOPYTO - Opava
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou
 • AREST - Bruntál
 • Hubertus - Uničov
 • Můjčass-Country- Bruntál
 • Freďáci - PřeroV
 • Slatinský Schrummel - Slatina
 • Yantar - Břeclav

3. ročník SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2013

 • YANTAR - Břeclav
 • Countrybazar - Český Těšín
 • FOX -  Vysočina (kol Jihlavy)
 • Freďáci - Přerov
 • FLÁM - BRNO a široké okolí
 • COUNTRY S.R.O. -  Opava
 • Silvie Gadulová Šiška - Ostrava písničkářka
 • RESERVE – Bruntal
 • Gigi Band - Ostrava
 • OK COUNTRY- Valašské Meziříčí
 • Vrkoč Vsetín
 • Můjčass-Country- Bruntál
 • eFeM Grass z Frýdek-Místek
 • FIDDLE DEDEE – Prostějov
 • Welcome Drink -Václavov
 • Jirka Dihel a Hrnek
 • Hubertus - Uničov
   

2. ročník SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2012

 • Bridge - Ostravsko
 • eFeM Grass z Frýdek-Místek
 • FIDDLE DEDEE – Prostějov
 • HRNEK -  Ostravsko
 • Hubertus - Uničov
 • Bratři bluesovi -  Ostrava
 • Můjčass-Country- Bruntál
 • OK COUNTRY- Valašské Meziříčí
 • PROSTOR – Ostrava
 • Silvie Gadulová Šiška - Ostrava písničkářka
 • RESERVE – Bruntal
 • PROSTOR - Ostrava
 • Country kapela SMEČKA - Mankovice
 • GiGi Band
 • Vrkoč Vsetín
 • Zbořec Šumperk
 • WIND Havířov
 • Welcome Drink
 • René Souček - Frýdek-Místek
 • TULÁK OSTRAVA
 • Welcome Drink Václavov
 • Slatinský Schrummel - Slatina 

1. ročník SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2011

 • Mendoš a KZM Ostrava
 • Country kapela SMEČKA
 • Welcome Drink
 • Libor Žíla
 • Countrybazar