Kapely a písničkáři

 8. SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 

Záštitu nad festivalem převzal starosta městyse Suchdol nad Odrou Ing Richard Ehler.
Festival se koná za finanční podpory městyse Suchdol nad Odrou.
Pořádá WESTERN KLUB z.s.

HLAVNÍ SCÉNA - zvuk Jiří Macíček, Nový Jičín
MALÁ SCÉNA – PÍSNIČKÁŘI 
MODERÁTOR - Ing. Richard EhlerBLUEGRASS COMEBACK - Opava, bluegrass


Kapela vznikla 6. 1. 1997 v Opavě, od začátku hraje tradiční bluegrass v retro stylu (jeden až tři mikrofony, obleky, klobouky, angličtina), v poslední době přebírá a nově zpracovává i velmi staré skladby až z období původních string bandů. Kapela hrává po celé ČR, ale vystupovala také v Holandsku, Francii, Belgii, Rakousku, Německu, Polsku atd. Kapela pořádá svůj vlastní předvánoční bluegrassový festival s názvem Bluegrassové návraty, letos (v r. 2018) bude již 22. ročník.

 
DÁMA s HRANOSTAJEM -Plzeň, folkeFeM Grass - Frýdek - Místek, bluegrass


Kapela hraje od roku 2013 tradiční a současný bluegrass. Převážně převzaté písně a originálními texty a také vlastní české texty. Pravidelně se účastníme festivalů a různých soutěží.

ZA KONCEM - Frýdek -Místek, folk-pop

..folkové srdce,swingové ruce a citlivá baskytara bez pražců-to jsou ingredience,které smíchány v patřičném poměru vytvářejí pozadí pro zhudebněné povídání o životě,přírodě,láskách i neláskách...to je "Za koncem"... kapela,která si neklade žádné vznešené cíle probouzet v lidech jejich lepší já,nebo poukazovat na nedostatky společnosti...chce jen pohodu plynoucí ze vzájemného hudebního sdílení předávat dál....pohody přece není nikdy dost☺


DALLAS - Lipník nad Bečvou, country


Letos se už poněkolikáté zúčastňujeme Suchdolského country festu. Jen zopakuji – je nás pět muzikantů, všichni pocházíme z Lipníka nad Bečvou a okolí. Jsme spolu v nezměněném složení 8 let, hrajeme ponejvíce na letních akcích. Jejich výčet je dost obsáhlý, proto není třeba vyjmenovávat vše. Hrajeme babičkám v penzionu, lázeňským hostům a pacientům, na rodinných oslavách, v rodném městě Lipníku v rámci Kulturního léta, v dalších obcích našeho okresu  na hodových slavnostech, na  akcích pořádaných myslivci, hasiči, při sportovních utkáních atd.
Těší nás  opakované pozvání z míst, kde už jsme někdy hráli, tam je vždy citelná už od začátku příjemná atmosféra.
Chceme svým hraním a zpěvem hlavně lidi potěšit a pobavit.

MARTIN MIKI ZÁBRANSKÝ - Nový Jičín, folk

Spíše se pohybuji v zákulisí, ale sem tam si i rád zahraji na pódiu. V Suchdole jsem podruhé a mám rád tady ty lidi, co Country fest dělají a tak se této události rád aktivně zúčastním. Na kytaru hraji od14 let což je už 33 let. Kristova léta, jak rád bych je bral…dnes jsem si připravil něco málo z dob, kdy se na kytaru ještě dalo balit baby….


Tonda Bartošík & Tak určitě! - Prostějovsko, Vyškovsko, Kroměřížsko, Acoustic music


Toto seskupení hrstky muzikantů datuje svůj počátek do poloviny roku 2014. Po rozpadu němčické country kapely NÁHODA se bývalí členové rozhodli založit novou kapelu a vytvářet akustické verze populárních skladeb, které se nesou na rádiových vlnách. Tu a tam se v některých objeví i vlastní český text.
Asi rok kapela hrála ve složení banjo (David Horák), kytara (Jiří Janeček), mandolína (Tonda Bartošík) a baskytara (Jiří Kryl) v doprovodu zpěvu Lenky Horákové, ovšem zdálo se, že malý článek ještě schází... Teprve s příchodem Antonína Bartošíka ml., který se rozhodl hrát na cajon, kapela nabrala patřičnou "dávku energie" a získala osobitý sound. Slyšet nás můžete na různých kulturně-společenských akcích, obecních slavnostech, různorodých festivalech, firemních akcích, nebo nás potkáte při jamování v některých příjemných hospůdkách.

DRUHÁ NÁHODA - Český Těšín, country-rock-folk-pop-roll

Po létech formování stylu a písní v Trvalé náhodě došlo v roce 2014 ke vzniku country-rock-folk-pop-rollové kapely Druhá náhoda.
Rádi hrajeme lidem, kteří se rádi baví. Pak nastane přenos energie mezi námi a obecenstvem. Tento přenos energie je vzájemný, takže jsme po koncertě všichni úžasně nabití energií do dalšího života. a vo tom to je


THE McMILLAN´S BROTHERS- Frýdek-Místek, bluegrass

FCHIL a TU - Nový Jičín, folk

MEZIČAS - Brno, folk

Brněnská kapela, která se dala dohromady před necelými dvěma lety. Věnujeme se hlavně vlastní tvorbě, která tak trošku vychází z folku, ale čistý folk to není. Díky bohatému nástrojovému obsazení máme možnost vytvářet rozličné aranže u jednotlivých písni.

ZAJATCI - Odry, folk

Jsme regionální amatérská kapela skoro rodinného typu, na pódiích hrajeme teprve 4 roky. Stále platí že hrajeme pro zábavu.

MARIAN & ÚLETY - Velké Bílovice, folk 
Hrajeme netradiční autorský folk vyrůstající na kořenech klasické hudby s rašícími jazzovými výhonky okořeněnými latinkou, doplněný originálními autorskými texty.
Více o nás na www. marian-ulety.cz

VILDA ROUBÍČEK - Praha, folk s prvky rocku a popu
Písničkář hrající vlastní folkové písničky s prvky rocku a popu. Charakterizuje ho poetický podtón textů, specifický hlas, výrazný zvuk cedrové kytary, vše doladěné o pocitovou hru na foukací harmoniku. Je rád velmi rád.

EARLY TIMES - Brno, bluegrass

Early Times jsme si začali říkat na první letní den roku 2008. Postupem času vykrystalizovalo jak nástrojové obsazení kapely, tak i výběr písní. Pestrý repertoár zahrnuje skladby širokého žánrového spektra a nechybí ani písně zcela se žánru vymykající. Většina kousků je převzatých od známých interpretů západního kontinentu, nebo se jedná o americké tradicionály a jsou nazpívány převážně jazykem jejich rodné země, anglicky. Bluegrass hrajeme hlavně pro radost a při vystoupení je na prvním místě navození dobré atmosféry. Proto se snažíme náš hudební projev prokládat špetkou humoru a zaujmout tak co nejširší okruh posluchačů. Na vystoupeních se zabýváme autentickou interpretací z období raného bluegrassu, avšak v repertoáru očekávejte i písně mnohem mladších let. O kvalitách a ambicích našeho uskupení vypovídá účast na mnoha prestižních českých festivalech a to nejen bluegrassových. Naší prioritou jsou také vlastní pořádané koncerty a festival Bluegrass na vinici. Před měsícem jsme oslavili 10.výročí založení kapely.

BLUE EXIT - Dolany, bluegrass
Skupina Bleu Exit, vznikla rozpadem skupiny Heřmánek v roce 2012 a navazuje na její původní úspěchy, zejména díky kapelníkovi Jiřímu Pospíšilovi, který je autorem převážné většiny textů původní kapely i těch nových.  Kapela Heřmánek vznikla v roce 1983.
Určitě největším naším úspěchem a zážitkem byly dvě cesty do  USA.  I díky těmto zkušenostem vydala kapela 3 CD.
             
DOMINIKA - Ostrava, folk- country-blues

Skupina DOMINIKA se objevuje na folkových scénách už od roku 2002, tehdy jako čistě pánská tříčlenná sestava (kytara, basa, foukací harmonika, zpěvy). V roce 2014 ale ukončil svou činnost ve skupině sólový kytarista Jarda Strakoš a tím došlo ke změně obsazení, kromě nového sólového kytaristy přišla do skupiny i zpěvačka. V této sestavě funguje skupina dva a půl roku. Došlo ke změnárn aranží a skladby hIasů, foukací harmonika byla nahrazena flétnou. V těchto dvou letech získala skupina na několika akcích ceny diváků, postoupila do finále Porty v Řevnicích, získala cenu Českého rozhlasu Olomouc... V letošním roce skupina touží probojovat se na podia letních festivalů a rozdávat pohodu a úsměv prostřednictvím svých písní posluchačům nejen na území jejich rodné Ostravy..

BO! BOSORKY- Ostrava, tram-folk
Znaly jsme se návzájem dlouho- některé 15 let, některé 40 let... některé velmi dobře, některé jen tak z vidění... Některé spolu zpívaly každý týden, některé o sobě ani nevěděly, že umějí zpívat, či hrát... Některé hrály v kapelách, některé jen u ohňů...
A pak to přišlo...
- „Co kdybychom si nacvičily pár písniček- jen my dvě, jen tak???
- „Jé, vy něco zkoušíte, můžu se přidat?“
- „Holky, a nemohla bych si to nazkoušet s vámi?“
- „To je hezká písnička, taková ženská, můžu si ji s vámi taky zazpívat?“
A bylo to. Vznikla „dívčí“ kapela... tedy dívčí... věkový průměr 60 let...
„Budeme hrát jen to, co se nám líbí a to, co nám chlapi nezahrajou!“
Ze dvou písní byly tři, pak pět, pak deset... Ze dvou muzikantek byly  tři, pak pět, pak sedm...  Hrajeme písně, které se nám líbí a mají ženský náboj- různé spirituály, trampské písně, zamilované songy, něco z vlastní tvorby nebo i rockovou baladu- zkrátka- když už se zpívá o kovboji, tak jedině o tom, že ho milujeme...
Po čase jsme hledaly název a padlo několik návrhů. Mimo jiné i název jedné z Pratchetových knížek- Čarodějky na cestách. Název jsem pak zamítly, ale už nám to zůstalo:
- Kde hrajou bosorky
- Kdy se sejdou bosorky?
- Pojedou bosorky na tuto akci?
A když jsou bosorky z Ostravy- musí to být Bo!Bosorky....
Kapela funguje 3 roky, máme za sebou pěknou řádku hraní- hlavně na trampských slezinách a akcích, občas nějaký festival či hraní v některém hudebním klubu. Zkoušíme každý týden ve čtvrtek- s lahvinkou vína to jde vždycky dobře :-)
V současné době je nás 6- Lenka, Věrka, Dorka a tři Jany.  V kapele máme kytaru, akordeon, flétnu, bubínky djembe a cajon, rytmiku... a hlavně 6 hlasů. Jeden rok  jsme měly i kontrabas.
Bo!Bosorky hrají někdy v pěti, někdy v sedmi lidech- jak se zadaří se sejít. Nemáme v plánu ani Nashville ani velká pódia a statisícové publikum. Chceme hrát tak, jak se nám líbí, pro ty, kteří ocení nejen to, že se dobelháme na podium....
 
JE NÁS MOC  - Uherské Hradiště, country
 
Svůj životopis začala kapela psát v roce 2000, kdy se na oslavě čtyřicátin kamaráda sešli 3 milovníci country. Tehdy se ještě neznali, ale padli si do oka a začali spolu hrát. Jen tak, pro radost sobě i kamarádům.  V této základní sestavě + harmonikář hrála kapela – ještě bez názvu – asi 3 roky. Pak však přišel velmi rychlý obrat a již po 2 měsících se z malé rodinné kapely stali malí Alexandrovci. Při jedné zkoušce basistka Jaruška  utrousila následně historickou větu: „Je nás moc“.  Po mnohých obměhách se kapela ustálila na současný stav, ale název si ponechala stejný, protože tvrdí, že když se dělí honorář, je jich pořád moc. Hlavně ale název zůstal napořád jako upomínka na Jarušku, která se už toulá mezi hvězdama v muzikantském nebi. V roce 2016 nahrála kapela autorské CD s 15-ti písněmi a rádi by stihli ještě jedno vydat dříve, než jim bude dohromady 260 let. K dnešnímu dni mají za sebou 252 narozeninových oslav.

ŠIDLO -  Partizánske (SK) , bluegrass
Táto bluegrassová kapela hrá od roku 1985. Počas existencie kapely sa v nej vystriedalo zopár kvalitných muzikantov oddaných srdcom kapele aj štýlu. Od vzniku kapely prešla mnohými zmenami. V počiatkoch chlapci hrávali trampskú hudbu, neskôr country, country beat, až sa prepracovali k inštrumentálne a vokálne náročnejšiemu štýlu, a tým je náš milovaný BLUEGRASS.

JARA TRIO - Nový Jičín, folk a country

Trio vzniklo přibližně před rokem , po 20 letech nečinnosti a po rozpadu sedmičlenné kapely „KANOT“, která hrála v době r.1987 – 1996, na různých country večerech, jak v Suchdole n.O. (min.3 x PONY EXPRES) tak country bály v N.Jičíně a jinde. Tři členové této kapely se po 20 letech, scházejí k navázaní další činosti. Trio existuje teprve 1 rok .  Zaměření nejen country, ale folk, beat

VERANDA - Jablonec nad Nisou, folk a country

Hudební skupina Veranda vznikla, oficiálně, v květnu roku 2014, takže její historie není příliš dlouhá. Během této krátké doby se několikrát změnila sestava jejích členů i nástrojové obsazení. Kapelou již prošlo sedm muzikantů. Jediné, co se nemění, je styl jaký chceme hrát. Inspiraci čerpáme z americké Old Time Music, z tradičního folku a Country. Nejsme dnešní, jsme nemoderní a jelikož zpíváme zásadně česky, tak nebudeme ani světoví. To je nám ale fuk. Chceme psát a hrát jednoduché, přímočaré písničky nad kterými nemusí nikdo přemýšlet. Jde nám o to, abychom naše posluchače pobavili a přinesli jim trochu té romantiky.
 
HUBERTUS - Litovelské Pomoraví, country rock

Kapela HUBERTUS country_folk_rock_bluegrass vznikla jako duo v Uničově již v roce 2001, ale v současném obsazení nástrojů hraje od roku 2005. Tehdy vznikl i název kapely, neboť zakladatelé byli původně dva - oba myslivci a sokolníci, kteří se bez hubertusu neobejdou v žádném ročním období (vlněný dlouhý kabát). Každý z členů kapely proto slyší na oslovení "huberťák". V současné době je kapela složena z muzikantů (kytara, housle, basa, bicí), kteří se sjíždí z celého Olomouckého kraje na Bouzovsko do Litovelského Pomoraví za kapelníkem. Hudebně se kapela zaměřuje na moderní country s vlastní autorskou tvorbou. Vystupujeme v soukromí na různých akcích, hospůdkách, country bálech, festivalech, například Suchdolský Country Fest (2012 1. místo), Oldřichovický Žejdlík (2011 1. místo, 2012 2. místo), Porta v Bludově i jako hosté celostátní Porty v Ústí nad Labem 2007, Moravský vrabec v Mohelnici (zde kapela získala dvakrát po sobě v letech 2007 a 2008 cenu diváka), Zahrada v Náměšti na Hané, Čechtická Lilie (2015 1. místo), Beskydské folkování ve Frýdlantě N/O (2015 cena diváka, 2. místo cena poroty), … či letních zábavách nebo slavnostech jako je Litovelský otvírák, Pivovarská čtvrtka v Hanušovicích aj. Radost jsme měli i z účasti v semifinále soutěže Notování v Praze.

COUNTRYMEN - Levice (SK) – country-rock

Sme country hudobná skupina  „Countrymen“. Hráme muziku v štýle country-rock, (iba na živo), čo vyplýva aj so samotného názvu kapely. Náš repertoár pozostáva zo skladieb popredných slovenských, českých a amerických kapiel a interpretov a tiež z vlastnej tvorby. Ako kapela, čo sa týka doby účinkovania sme mladá, nakoľko skupina bola založená na jeseň v roku 2016, ale účinkujúci v nej sú chlapi, ktorí sú už vo veku okolo päťdesiatky (okrem klávesáka) a za sebou majú už nejakú tú muzikantskú kariéru. Kapela vznikla na podnet Pavla Buchloviča súčasného kapelníka, ktorý po tom, čo ukončil po 15 rokoch v roku 2014 účinkovanie v predošlej country kapele mu dlho nedalo len tak nečinne čakať (lebo ako sa hovorí, kto raz okúsil muzikantský život, toho to tak ľahko nepustí) a po roku prestávky pozháňal chlapov, ktorí sú dnes tu a budú sa Vám snažiť zapáčiť svojou muzikou a spríjemniť Vám tento  festival. 
 

WHISKEY BEFORE BREAKFAST- Ostrava,

bluegrassNaše skupina hraje moderní, progresívní bluegrassovou muziku s důrazem na vícehlasné vokály, proložené instrumentálními sóly. Repertoár je složen jednak ze skladeb   zpívaných v anglickém jazyce, dále pak i z českých písniček tohoto žánru, nedílnou součást pak tvoří i instrumentální skladby. Kapela je složena z nestorů tohoto žánru na Ostravsku, je dvorní skupinou bluegrassového festivalu Bluegrass Džem .

PÁR STRUN -Střítež u Českého Těšína, country
Hudební skupina Pár strun vznikla v březnu roku 2015 v podhorské vesnici Střítež u Českého Těšína. V tu dobu se několik přátel rozhodlo, že zkusí své hudební působení rozšířit od táborových ohňů i na pódium.
Hrajeme převážně známé coutry, folkové nebo bluegrassové skladby.
Pořádáme také nepravidelné country jamy a hudební večery. Všechny naše akce naleznete zde na našem webu.

FUNNY BEANS - Holíč (SK), country,swing, newgrass
Kapela Funny Beans vznikla len nedávno. Samotnému vzniku kapely predchádzalo náhodné stretnutie, na ktorom sme hrali nové a pre nás netradičné skladby. Pár dní po tomto spoločnom hraní, nám stále v hlavách vŕtala myšlienka, že by sme tento typ hudby radi hrávali aj na pódiách. Našťastie sme sa opäť stretli v Nízkych Tatrách na Kosodrevine, kde sme si znova spolu zahrali a utvrdili sa v tom, že to spolu skúsime. O dva týždne sa konala v pivnici u nášho kapelníka Petra Hlavatého prvá skúška. Po nekonečnom maratóne skúšania sa nám podarilo dohodnúť na štyroch skladbách, ktoré nás všetkých oslovili a dúfame, že oslovia aj Vás. Samozrejme, nechceme zostať len pri nich. Náš repertoár plánujeme rozšíriť o ďalšie skladby z rôznych žánrov. Naším cieľom je zapôsobiť na Vaše sluchové bunky skladbami, ktoré budú fúziou viacerých štýlov. V budúcnosti tiež plánujeme zaradiť do repertoáru aj vlastné skladby. A prečo práve názov Funny Beans? Dvom našim členom sa majú rozrásť rodiny o malých bluegrassákov a ich manželky tieto prírastky prirovnali k fazuľkám. No a slovíčko funny je jasné od prvej skúšky, na ktorej sme sa tak nasmiali, že niektorí z nás až menili farb

DO POHODY- Nový Jičín, country
Kapela v této podobě vznikla před necelým rokem z kamarádů muzikantů, samouků,  kteří se občas sešli v nějaké hospůdce, aby si zahráli. Říkali si GZM – Gdo zrovna može – a hráli pro radost sobě i posluchačům – hlavně v Jičíně, na Vsetíně, ve Velkých Karlovicích, v Suchdole a okolí. A protože někteří z nich cítili potřebu se někam posunout, občas se naučit něco nového, a zahrát si někdy třeba i na pódiu nebo na nějakém festivalu, začali se učit a zkoušet. Ale prioritou pořád zůstává radost z hraní a radost z toho, když se baví lidi, pro které se hraje. A tak vzniklo Do pohody.
 

 7. ročník Suchdolského country festu 2017

foto: http://westernklub.rajce.idnes.cz/000_-_7.7.-8.7.2017_7.rocnik_Suchdolsky_country_fest_Kletne_Suchdol_nad_Odrou/

ZA KONCEM - Frýdek -Místek, folk-pop
TIENE  - Trnava (SR), folk-rock
DRUHÁ NÁHODA - Český Těšín, country-rock-folk-pop-roll
THE ROCK BLUEGRASS - Ostrava, bluegrass - rock
FCHIL a TU - Nový Jičín, folk
OTISK - Nový Rychnov, country
eFeM Grass - Frýdek - Místek, bluegrass
ARREST- Bruntál, country
VERANDA - Jablonec nad Nisou, folk a country
HRNEK - Morava, folkgrass musick
DOMINIKA - Ostrava, folk- country-blues
MAZZEC- Pardubice, folk
ZATÍM BEZ - Zdeněk Farník, country-trampská-folk-bluegrass
FLÁM - Brno, bluegrass, folk, acustic music
ZAJATCI - Odry, folk
SLATINSKÝ SCHRUMMEL - Slatina u Bílovce, country
OK country - Valašské Meziříčí, country
SMEČKA - Mankovice a okolí, country
WHISKEY BEFORE BREAKFAST- Ostrava, bluegrass
DALLAS - Lipník nad Bečvou, country
HUBERTUS - Litovelské Pomoraví, country rock
KARANTÉNA - Prostějov, country

PÍSNIČKÁŘI - SCÉNA SALOON MALÁ SKÁLA

TULÁK – Libor Žila - Ostrava folk, country
SILVIE ŠIŠKA GADULOVÁ - Ostrava, vlastní tvorba
MARTIN MIKI ZÁBRANSKÝ - Nový Jičín, folk
RADIM „LIŠÁK“ KAŠPÁR - Frýdek-Místek, folk
Radim ČAGO Kolarčík - Kletné, country

 6. ročník Suchdolského country festu 2016

http://novojicinsky.denik.cz/zpravy_region/u-prehrady-kletne-znela-country-hudba-20160731.html
 
 • Libor Žíla TULÁK - Ostrava
 • FLÁM - BRNO a široké okolí
 • ZÁLESÁCI - Petrovice Slovensko
 • OKcountry - Valaské Meziříčí
 • Martin Miki Zábranský - Nový Jičín
 • Josef Pinkas Horník - Bohumín
 • HRNEK - Morava
 • ŠPUNT Přerov
 • ZA KONCEM - Frýdek.Místek
 • TRB – The Rock Bluegrass - Ostrava
 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST - Ostrava
 • BOUNTY - Brno
 • ZAJATCI - Odry
 • MARIÁN & ÚLETY - V. Bílovice
 • RADIM ČAGO KOLARČÍK - Kletné
 • KELT GRASS BAND - Břidličná
 • SMEČKA - Mankovice
 • HUBERTUS - Uničov
 • Silvie Šiška Gadulová - Ostrava
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou

 

5. ročník Suchdolského country festu 2015 

 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST - Ostrava
 • KOPYTO - Opava
 • HURRICANE - Teplice
 • SLATINSKÝ SCHRUMMEL - Slatina
 • Freďáci - Přerov
 • Můjčass-Country - Dětřichov nad Bystřicí
 • Hubertus - Uničov
 • Silvie Šiška Gadulová - Ostrava 
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou 
 • SMEČKA - Mankovice
 • PRESSBURGRASSS - Bratislav SK
 • ARREST - Bruntál
 • HEŘMÁNEK 1983 - Dolany
 • KELT GRASS BAND - Břidličná
 • RADIM CAGOS KOLARČÍK - Kletné
 • Tommy Cayter a Rival - Ostrava
 • ToPinQui - Ostrava
 • MARIÁN & ÚLETY - V. Bílovice
 • ZAJATCI - Odry
 • BOUNTY - Brno
 • PAVEL BÝMA - OSTRAVA

4. ročník Suchdolského country festu 2014 
 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST - Ostrava
  5 pod nulou - Opava
  Country sousedi - Havířov
  Tesák - ostrava
  MARODI - Ostrava
  KOPYTO - Opava
  DALLAS - Lipník nad Bečvou
  AREST - Bruntál
  Hubertus - Uničov
  Můjčass-Country- Bruntál
  Freďáci - PřeroV
  Slatinský Schrummel - Slatina
  Yantar - Břeclav


3. ročník Suchdolského country festu 2013

 • YANTAR - Břeclav
 • Countrybazar - Český Těšín
 • FOX -  Vysočina (kol Jihlavy)
 • Freďáci - Přerov
 • FLÁM - BRNO a široké okolí
 • COUNTRY S.R.O. -  Opava
 • Silvie Gadulová Šiška - Ostrava písničkářka
 • RESERVE – Bruntal
 • Gigi Band - Ostrava
 • OK COUNTRY- Valašské Meziříčí
 • Vrkoč Vsetín
 • Můjčass-Country- Bruntál
 • eFeM Grass z Frýdek-Místek
 • FIDDLE DEDEE – Prostějov
 • Welcome Drink -Václavov
 • Jirka Dihel a Hrnek
 • Hubertus - Uničov
   

 


2. ročník Suchdolského country festu 2012

 

 • Bridge - Ostravsko
 • eFeM Grass z Frýdek-Místek
 • FIDDLE DEDEE – Prostějov
 • HRNEK -  Ostravsko
 • Hubertus - Uničov
 • Bratři bluesovi -  Ostrava
 • Můjčass-Country- Bruntál
 • OK COUNTRY- Valašské Meziříčí
 • PROSTOR – Ostrava
 • Silvie Gadulová Šiška - Ostrava písničkářka
 • RESERVE – Bruntal
 • PROSTOR - Ostrava
 • Country kapela SMEČKA - Mankovice
 • GiGi Band
 • Vrkoč Vsetín
 • Zbořec Šumperk
 • WIND Havířov
 • Welcome Drink
 • René Souček - Frýdek-Místek
 • TULÁK OSTRAVA
 • Welcome Drink Václavov
 • Slatinský Schrummel - Slatina 
 

1. ročník Suchdolského country festu 2011

 • Mendoš a KZM Ostrava
 • Country kapela SMEČKA
 • Welcome Drink
 • Libor Žíla
 • Countrybazar