Kapely a písničkáři

 13. Suchdolský country fest - připravujeme....

Festival se koná za finanční podpory Městyse Suchdolu nad Odrou
ZVUK - Jiří Macíček, Nový Jičín
MODERÁTOR - Richard Ehler

VALAŠSKÁ KAVÁLÉRIE - Dušan McGyver Dvořák, Vidče 

MARTIN MIKI ZÁBRANSKÝ - Bruntál, Nový Jičín / folk

 

EFEMGRASS - Frýdek-Místek , bluegrass


MR. MARTIN & GIBSON - Dobruška, Turnov, Doksy / bluegrass

BLUEGRASS MUSIC - TEDY VELMI TRADIČNÍ BLUEGRASS
Sestava nyní je David Koucký banjo housle zpěv, Honza Osička basa, zpěv , Jan Hombre Lžičař zpěv kytara, Radim Duda mandolin, zpěv.

LEPENEC - Hranice / country

Naprosto klasický začátek-parta kamarádů se schází ve venkovském občerstvení na starém ranči,aby si spolu zahráli své oblíbené country písničky.Začínali jsme ve třech-kontrabas,banjo a kytara.Po nějakém čase jsme začali objíždět i jiné hospody a při jedné akci se k nám přidala houslistka Hanka,která s Ludvou už dříve hrála v jiné kapele.A parta s houslemi dostala naprosto jiný náboj,takže jsme objížděli čím dál více akcí. Ještě pořád tomu něco scházelo a to něco jsme objevili v hráči na mandolínu-Mirkovi. Parta byla pohromadě a mohli jsme začít objíždět různé kempy,hospůdky a hospody,narozeninové oslavy a mnoho dalšího,prostě všude,kde nás nechali hrát. .Našim největším přáním je hrát písničky,které se lidem i nám líbí ,aby si lidé s námi zazpívali a rádi za námi chodili.

THE(Y) WANTED - Černá Hora / country, rockabilly

Svět drsných mužů, krásných žen, divokých koní a komančů s pokřiveným charakterem, kde tklivé tony harmoniky mohou předznamenávat cokoliv......
Tvorba je ovlivněna dlouhými večery strávenými pozorováním západů slunce, brouzdáním se v průzračné vodě horských bystřin a napínavými příběhy vyslechnutými u praskajícího ohně.
Černé Hory, l.p.2020 (z recenze Michala Stolaře)
Suzie Q - bicí, zpěv
Peggy Sue - basová kytara, zpěv
Křivák Majk - elektrická kytara, harmonika, zpěv
Bob Harmonica - foukací harmonika


JAK.U.B – Morava / country

Jsme kapela JAK.U.B. založena v roce 2022. Hrajeme folk, country a trampské písně.
Náš název kapely vznikl jednou větou a ta zazněla:
„ Jak. u. blbých „ - proto zkratka JAK.U.B.


THE NEW OLD TRADITION - Nová Dubnica (SK) / bluegrass

2016. Základ vytvorili Marian a Ľuboš, ktorí účinkovali niekoľko rokov v skupine The LOG. K dvom gitarám – rytmická a sólová – a dvom hlasom pribrali Tomáša, hráča na kontrabas a tretí hlas, štvrtý hlas do štvorhlasov doplnila speváčka Silvia.
2019 Odchod Tomáša a doplnenie štvrtého hlasu o ďalší ženský hlas – Laura. Takto sme získali ešte výraznejšie „Family sound“.
Ostali sme pri dvoch gitarách – rytmická a sólová, príležitostne získame hráča na kontrabas – Matej Šupák, najnovšie Emil Urban a tiež príležitostne si s nami na mandolínu zahrá bývalý spoluhráč zo skupiny The LOG Jirka Dvořák.

ZKUSMETO - Kuřim / folk

Jsme mladá kuřimská kapela, která vás zaujme pořádnou porcí folkové hudby. Na podiu
Podáváme šťavnaté texty okořeněné vtipem, do křupava propečené melodie a nebojíme se ani ostrých rytmů. I když jsme každý z jiného těsta, přesvědčíme vás, že i vy přijdete na svou chuť. Po osmi letech působení na folkové scéně jsme vydali debutové CD s názvem Jinačí, které jsme nahráli ve studiu u Karla Macálky. Teď bychom s ním chtěli objet celou republiku.

Naše úspěchy
1.místo na celostátní folkové soutěži Notování 2022
2.místo v soutěži Talent Country rádia 2022
3.místo na celostátní folkové soutěži Porta 2022
Hlavní cena poroty, cena diváckého hlasování a cena Českého rozhlasu Olomouc
na Mohelnickém Folkfestu 2021
2. místo na celostátní folkové soutěži Porta 2021
2.místo na mezinárodní folkové soutěži Interporta 2021 v rámci kategorie Junior song
za píseň Novinky a cena Českého rozhlasu Sever
1.místo na celostátní folkové soutěži Folkytonk a ocenění za autorskou tvorbu 2021, 2019
1.místo a cena diváckého hlasování na soutěži Slatinská struna a paleta 2020
2.místo v republikovém finále Dětské porty 2019
1.místo a divácké ocenění na celostátní soutěžní přehlídce Olešnický kvítek 2019, 2018, 2017
1.místo v Brněnské umělecké soutěži To je talent 2018
2.místo a divácké ocenění v celostátní soutěži Brána 2018

PROLOM - Prostějov / country

Kapela vznikla na podzim 2017 a dohodli se na názvu kapely Prolom.V sočasné době je složena z muzikantů z Prostějova,Olomouce a Přerova.Hudebně se kapela zaměřuje na country,tramp a bluegrass s vlastní autorskou tvorbou.
Autory textů jsou:Karel Pospíšil,Olda Šanda,Honza Kubina a Vojta Jiříček z Prostějovské bluegrassové skupiny Dobro.


5 POD NULOU - Opava / folk, country


LENKA MANDOLI - Ostrava / folk

- ostravská písničkářka, autorka, básnířka, několikrát oceněná na folk/country festivalech. Leader dámské kapely Bo!Bosorky, předtím kapely Viejos.
- krom toho hraje s různými kapelami na mandolínu- odtud přezdívka "Mandolenka, Mandoli"- tedy Lenka, která hraje na mandolínu
- v současné době hraje čím dál častěji také jako písničkářka, kde představuje výhradně svoji tvorbu- od klasického folku přes blues až k čardáši.

ZNIČEHONIC - Hodonínsko – Pobeskydí / country

Jako blesk z čistého nebe vznikla kapela Zničehonic v loňském roce hodinu před svým prvním koncertem. Tři kluci, kteří vytvořili tuto Hodonínsko-Beskydskou formaci hrají skoro zapomenuté písničky, které je osloví a vkládají do nich vlastní energii s citem tak, až vás na chvíli u srdce příjemně zabolí. Letos se pustili i do vlastní tvorby, kam by rádi vtiskli kus sebe, a to dobré předali pro radost posluchačů i dál. Již v tomto roce se můžou pochlubit prvními úspěchy s vlastní tvorbou, a to druhým místem a cenou diváků v Severomoravském oblastním kole Porty, které jim zajistilo postup do semifinále v Řevnicích. Brzy je také čeká účast ve finále soutěže Moravský vrabec 2024 v Karviné.

NOČNÍ VLAK - Lipina / bluegrass

Jsme čtyřčlenná bluegrassová kapela z Lipiny. Hrajeme bluegrassové skladby od tradičních skladeb přes spíše moderní skladby až po naše vlastní kousky. Zpíváme spíše česky, ale občas i anglicky. České texty, které zpíváme, většinou píše náš kytarista.
Kapela „Noční vlak“ existuje cca od roku 2015. Původně jsme začali jako rodinná čtyřčlenná kapela a hráli jsme různé žánry, ale jak šel čas, stále více jsme se přikláněli k bluegrassu, což mělo za následek změny v obsazení. Během roku 2019 kapelu opustila Hanka Lounová. Problém, kterému jsme čelili, byl, že jsme doma neměli žádného pořádného hráče na banjo. Shodou šťastných okolností naši vlakovou četu na začátku roku 2021 doplnil Petr Brandejs (banjo, rezofonické banjo, zpěv).
Společně hrajeme hudbu, kterou milujeme, a rádi bychom se s vámi o tuto lásku podělili.


M. BALDRYCH & BALDABAND – Praha / folkrock


DOMINIKA - Ostrava / acoustic folkZA KONCEM - Frenštát pod Radhoštěm / folk

Amatérská kapela z Beskyd. Po mnoha obměnách zakotvili ve složení Radim Lišák Kašpar, Katka Smilkova a Vojta Smeja. Hrají výhradně autorské folkové písně inspirované skutečnými životními příběhy.

WIND – Havířov / bluegrass

Kapela pochází z Havířova, dvojnásobný vítěz oblastní Porty, hraní na Portě v Praze – Řevnicích, 1 cd, druhé se točí. Hrajeme hlavně vlastní věci, převzatých je minimum, výhradním autorem je Igor Mališ.

HUBERTUS - Litovelské Pomoraví / country-folk-rock-bluegrass

Kapela HUBERTUS country-folk-rock-bluegrass vznikla jako duo v Uničově již v roce 2001, ale v současném obsazení nástrojů hraje od roku 2005. Tehdy vznikl i název kapely, neboť zakladatelé byli původně dva - oba myslivci a sokolníci, kteří se bez hubertusu neobejdou v žádném ročním období (vlněný dlouhý kabát). Každý z členů kapely proto slyší na oslovení "huberťák". V současné době je kapela složena z muzikantů (kytara, housle, basa, bicí), kteří se sjíždí z celého Olomouckého kraje na Bouzovsko do Litovelského Pomoraví za kapelníkem. Hudebně se kapela zaměřuje na moderní country s vlastní autorskou tvorbou.
Vystupujeme v soukromí na různých akcích, hospůdkách, country bálech, festivalech, například Suchdolský Country Fest (2012 1. místo), Oldřichovický Žejdlík (2011 1. místo, 2012 2. místo), Porta v Bludově i jako hosté celostátní Porty v Ústí nad Labem 2007, Moravský vrabec v Mohelnici (zde kapela získala dvakrát po sobě v letech 2007 a 2008 cenu diváka), Zahrada v Náměšti na Hané, Čechtická Lilie (2015 1. místo), Beskydské folkování ve Frýdlantě N/O (2015 cena diváka, 2. místo cena poroty), … či letních zábavách nebo slavnostech jako je Litovelský otvírák, Pivovarská čtvrtka v Hanušovicích aj. Radost jsme měli i z účasti v semifinále soutěže Notování v Praze.

DRUHÁ NÁHODA - Český Těšín / country-rock-folk-pop-roll

Po létech formování stylu a písní v Trvalé náhodě došlo v roce 2014 ke vzniku country-rock-folk-pop-rollové kapely Druhá náhoda.
Rádi hrajeme lidem, kteří se rádi baví. Pak nastane přenos energie mezi námi a obecenstvem. Tento přenos energie je vzájemný, takže jsme po koncertě všichni úžasně nabití energií do dalšího života. A vo tom to je.

WHISKEY BEFORE BREAKFAST – Ostrava / bluegrass

Naše skupina hraje moderní, progresívní bluegrassovou muziku s důrazem na vícehlasné vokály, proložené instrumentálními sóly. Repertoár je složen jednak ze skladeb zpívaných v anglickém jazyce, dále pak i z českých písniček tohoto žánru, nedílnou součást pak tvoří i instrumentální skladby.
Kapela je složena z nestorů tohoto žánru na Ostravsku, je dvorní skupinou bluegrassového festivalu Bluegrass Džem ( www.bgdzem.cz ).


12. Suchdolský country fest

 • BRÁŠKOVÉ / Kozlovice, folk
 • SLADÍME / Suchdol n. O., folk
 • ALFASRNEC / Brno, folk a country
 • LEPENEC / Hranice, country
 • COUNTRY BAZAR / Č. Těšín, country, folk, bluegrass
 • NOČNÍ VLAK / Lipina, bluegrass
 • TAK! URČITĚ / Morava, cover acoustic
 • ZAJATCI / Odry, folk
 • PŘÁTELÉ Dr. MELOUNA / Frýdek-Místek , pop-funky-blues
 • HRNEK / Morava, folk acoustic
 • WIND / Havířov, bluegrass
 • PROLOM / Prostějov, country
 • FČIL A TU / N. Jičín, bossafolkpopblues
 • TATAGRASS / Valašsko, bluegrass
 • BO! BOSORKY / Ostrava, tramp-folk
 • ZA KONCEM / Sviadnov, folk-pop
 • DRUHÁ NÁHODA / Český Těšín, country-rock-folk-pop-roll
 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST / Ostrava, bluegrass
 • HUBERTUS / Litovelské Pomoraví, country

 

11 ROČNÍK – SUCHDOLSKÝ COUNTRY FEST

 • NOČNÍ VLAK - Lipina, bluegrass
 • Folkové duo Ty a My , Humpolec
 • TAK URČITĚ! - Morava, cover acoustic
 • COUNTRYBAZAR - Český Těšín, country
 • ZA KONCEM -Sviadnov, folk-pop
 • ŠANSONIKA - Orlova, šanson-folk
 • BO! BOSORKY- Ostrava, tram-folk
 • ZAJATCI Odry, folk
 • LEPENEC - Hranice, country
 • Yoshville Grass -Zlín, bluegrass
 • eFeM Grass - Frýdek - Místek, bluegrass
 • DRUHÁ NÁHODA - Český Těšín, country-rock-folk-pop-roll
 • THE(y)WANTED - Černá Hora, country-rockabilly-rock and roll
 • DRUHÁ NÁHODA - Český Těšín, country-rock-folk-pop-roll
 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST – Ostrava, Bluegrass
 • LABAJOVCI - Třinec, folk, country/bluegras
 • TEATET - Řepiště , multižánER
 • PROLOM - Prostějov, country

10 ROČNÍK – SUCHDOLSKÝ COUNTRY FEST

 • ZAJATCI - Odry, folk, tramp
 • DOMINIKA- Ostrava, folk
 • ODNIKUD NIKAM Bystřice nad Olší, folk-folklór
 • Wind Bluegrass Havířov
 • HUBERTUS - Litovelské Pomoraví, country
 • PROLOM - Prostějov, country
 • MIKI ZÁBRANSKÝ Nový Jičín, folk
 • TEATET - Řepiště , multižánr
 • LABAJOVCI - Třinec, folk, country/bluegras
 • FJETEV - Třinec, všehochuť
 • MY A TY , Humpolec, folkové duo
 • BO! BOSORKY - Ostrava, tramp-folk
 • SAKRAPES - Brno, Bluegrass
 • AREST - Bruntál-Rýmařov, bluegrass
 • FEST! - Český Těšín, bluegrass
 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST – Ostrava, Bluegrass,
 • FČIL a TU – Nový Jičín, Bossafolkpopblues
 • MODRÝ AMADEUS - Opava, folk, country
 • THE(y)WANTED - Černá Hora, country-rockabilly-rock and roll
 • 5 POD NULOU - Opava, folk-country-tramp
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou, country


9. SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU

 • BG NOVA - Šumperk , country-bluegrass
 • FEST! - Haviřov,bluegress
 • COUNTRYBAZAR - Český Těšín, country
 • AREST - Bruntal, Bluegrass
 • FLÁM - Brno, Acoustic misic, bluegrass
 • ŠANSONIKA - Orlová, šanson, folk
 • KRYSTAL - Frydek Místek, country-bluegrass
 • HORIZONT BAND,Vysočina, country, bluegrass
 • 5 POD NULOU - Opava, folk, coubtry, tramp
 • DO POHODY - Nový Jiřín, country
 • ZA KONCEM - Frýdek -Místek, folk-pop
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou, country
 • MARTIN MIKI ZÁBRANSKÝ - Nový Jičín, folk
 • Tak určitě! - Prostějovsko, Vyškovsko, Kroměřížsko, Acoustic music
 • DRUHÁ NÁHODA - Český Těšín, country-rock-folk-pop-roll
 • FCHIL a TU - Nový Jičín, folk
 • ZAJATCI - Odry, folk
 • VILDA ROUBÍČEK - Praha, folk s prvky rocku a popu
 • BO! BOSORKY- Ostrava, tram-folk
 • JARA TRIO - Nový Jičín, folk a country
 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST- Ostrava,bluegrass
 • FUNNY BEANS - Holíč (SK), country,swing, newgrass

 8. ročník SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2018
 • BLUEGRASS COMEBACK - Opava, bluegrass
 • eFeM Grass - Frýdek - Místek, bluegrass
 • ZA KONCEM - Frýdek -Místek, folk-pop
 • DO POHODY- Nový Jičín, country
 • FUNNY BEANS - Holíč (SK), country,swing, newgrass
 • PÁR STRUN -Střítež u Českého Těšína, country
 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST- Ostrava,bluegrass
 • COUNTRYMEN - Levice (SK) – country-rock
 • HUBERTUS - Litovelské Pomoraví, country rock
 • JARA TRIO - Nový Jičín, folk a country
 • ŠIDLO - Partizánske (SK) , bluegrass
 • JE NÁS MOC - Uherské Hradiště, country
 • BO! BOSORKY- Ostrava, tram-folk
 • DOMINIKA - Ostrava, folk- country-blues
 • BLUE EXIT - Dolany, bluegrass
 • EARLY TIMES - Brno, bluegrass
 • VILDA ROUBÍČEK - Praha, folk s prvky rocku a popu
 • MARIAN & ÚLETY - Velké Bílovice, folk
 • ZAJATCI - Odry, folk
 • MEZIČAS - Brno, folk
 • FCHIL a TU - Nový Jičín, folk
 • THE McMILLAN´S BROTHERS- Frýdek-Místek, bluegrass
 • DRUHÁ NÁHODA - Český Těšín, country-rock-folk-pop-roll
 • Tonda Bartošík & Tak určitě! - Prostějovsko, Vyškovsko, Kroměřížsko, Acoustic music
 • MARTIN MIKI ZÁBRANSKÝ - Nový Jičín, folk
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou, country

7. SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2017

foto: http://westernklub.rajce.idnes.cz/000_-_7.7.-8.7.2017_7.rocnik_Suchdolsky_country_fest_Kletne_Suchdol_nad_Odrou/

 • ZA KONCEM - Frýdek -Místek, folk-pop
 • TIENE  - Trnava (SR), folk-rock
 • DRUHÁ NÁHODA - Český Těšín, country-rock-folk-pop-roll
 • THE ROCK BLUEGRASS - Ostrava, bluegrass - rock
 • FCHIL a TU - Nový Jičín, folk
 • OTISK - Nový Rychnov, country
 • eFeM Grass - Frýdek - Místek, bluegrass
 • ARREST- Bruntál, country
 • VERANDA - Jablonec nad Nisou, folk a country
 • HRNEK - Morava, folkgrass musick
 • DOMINIKA - Ostrava, folk- country-blues
 • MAZZEC- Pardubice, folk
 • ZATÍM BEZ - Zdeněk Farník, country-trampská-folk-bluegrass
 • FLÁM - Brno, bluegrass, folk, acustic music
 • ZAJATCI - Odry, folk
 • SLATINSKÝ SCHRUMMEL - Slatina u Bílovce, country
 • OK country - Valašské Meziříčí, country
 • SMEČKA - Mankovice a okolí, country
 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST- Ostrava, bluegrass
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou, country
 • HUBERTUS - Litovelské Pomoraví, country rock
 • KARANTÉNA - Prostějov, country
PÍSNIČKÁŘI - SCÉNA SALOON MALÁ SKÁLA
TULÁK – Libor Žila - Ostrava folk, country
 • SILVIE ŠIŠKA GADULOVÁ - Ostrava, vlastní tvorba
 • MARTIN MIKI ZÁBRANSKÝ - Nový Jičín, folk
 • RADIM „LIŠÁK“ KAŠPÁR - Frýdek-Místek, folk
 • Radim ČAGO Kolarčík - Kletné, country

 6. ročník SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2016

http://novojicinsky.denik.cz/zpravy_region/u-prehrady-kletne-znela-country-hudba-20160731.html
 

 • Libor Žíla TULÁK - Ostrava
 • FLÁM - BRNO a široké okolí
 • ZÁLESÁCI - Petrovice Slovensko
 • OKcountry - Valaské Meziříčí
 • Martin Miki Zábranský - Nový Jičín
 • Josef Pinkas Horník - Bohumín
 • HRNEK - Morava
 • ŠPUNT Přerov
 • ZA KONCEM - Frýdek.Místek
 • TRB – The Rock Bluegrass - Ostrava
 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST - Ostrava
 • BOUNTY - Brno
 • ZAJATCI - Odry
 • MARIÁN & ÚLETY - V. Bílovice
 • RADIM ČAGO KOLARČÍK - Kletné
 • KELT GRASS BAND - Břidličná
 • SMEČKA - Mankovice
 • HUBERTUS - Uničov
 • Silvie Šiška Gadulová - Ostrava
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou

 5. ročník SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2015 

 • WHISKEY BEFORE BREAKFAST - Ostrava
 • KOPYTO - Opava
 • HURRICANE - Teplice
 • SLATINSKÝ SCHRUMMEL - Slatina
 • Freďáci - Přerov
 • Můjčass-Country - Dětřichov nad Bystřicí
 • Hubertus - Uničov
 • Silvie Šiška Gadulová - Ostrava 
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou 
 • SMEČKA - Mankovice
 • PRESSBURGRASSS - Bratislav SK
 • ARREST - Bruntál
 • HEŘMÁNEK 1983 - Dolany
 • KELT GRASS BAND - Břidličná
 • RADIM CAGOS KOLARČÍK - Kletné
 • Tommy Cayter a Rival - Ostrava
 • ToPinQui - Ostrava
 • MARIÁN & ÚLETY - V. Bílovice
 • ZAJATCI - Odry
 • BOUNTY - Brno
 • PAVEL BÝMA - OSTRAVA

4. ročník SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2014 

WHISKEY BEFORE BREAKFAST - Ostrava

 • 5 pod nulou - Opava
 • Country sousedi - Havířov
 • Tesák - ostrava
 • MARODI - Ostrava
 • KOPYTO - Opava
 • DALLAS - Lipník nad Bečvou
 • AREST - Bruntál
 • Hubertus - Uničov
 • Můjčass-Country- Bruntál
 • Freďáci - PřeroV
 • Slatinský Schrummel - Slatina
 • Yantar - Břeclav

3. ročník SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2013

 • YANTAR - Břeclav
 • Countrybazar - Český Těšín
 • FOX -  Vysočina (kol Jihlavy)
 • Freďáci - Přerov
 • FLÁM - BRNO a široké okolí
 • COUNTRY S.R.O. -  Opava
 • Silvie Gadulová Šiška - Ostrava písničkářka
 • RESERVE – Bruntal
 • Gigi Band - Ostrava
 • OK COUNTRY- Valašské Meziříčí
 • Vrkoč Vsetín
 • Můjčass-Country- Bruntál
 • eFeM Grass z Frýdek-Místek
 • FIDDLE DEDEE – Prostějov
 • Welcome Drink -Václavov
 • Jirka Dihel a Hrnek
 • Hubertus - Uničov
   

2. ročník SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2012

 • Bridge - Ostravsko
 • eFeM Grass z Frýdek-Místek
 • FIDDLE DEDEE – Prostějov
 • HRNEK -  Ostravsko
 • Hubertus - Uničov
 • Bratři bluesovi -  Ostrava
 • Můjčass-Country- Bruntál
 • OK COUNTRY- Valašské Meziříčí
 • PROSTOR – Ostrava
 • Silvie Gadulová Šiška - Ostrava písničkářka
 • RESERVE – Bruntal
 • PROSTOR - Ostrava
 • Country kapela SMEČKA - Mankovice
 • GiGi Band
 • Vrkoč Vsetín
 • Zbořec Šumperk
 • WIND Havířov
 • Welcome Drink
 • René Souček - Frýdek-Místek
 • TULÁK OSTRAVA
 • Welcome Drink Václavov
 • Slatinský Schrummel - Slatina 

1. ročník SUCHDOLSKÉHO COUNTRY FESTU 2011

 • Mendoš a KZM Ostrava
 • Country kapela SMEČKA
 • Welcome Drink
 • Libor Žíla
 • Countrybazar